نکات مهم برای نصب موفقیت آمیز نرم افزارهای دریاسافت

در مطلب قصد داریم تا شما را با نکات مهم برای نصب موفقیت آمیز نرم افزارهای دریاسافت آشنا سازیم.

1- همواره در زمان نصب کلیه نرم افزارها ، نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس را غیر فعال کنید.

2- در زمان نصب برنامه ها اینترنت و یا شبکه را غیر فعال کنید جز مواقعی که در راهنمای نصب ذکر شده باشد که به اینترنت متصل شوید.

3- تمامی نرم افزار های دریاسافت را از طریق Autorun اجرا و نصب نمائید چراکه در غیر اینصورت با مشکل مواجهه خواهید شد.

4- از نصب خودسرانه نرم افزار ها خودداری نمائید و حتما از راهنمای متنی و در صورت لزوم از راهنمای تصویری نصب نرم افزار کمک بگیرید.چراکه راهنمای نصب شامل نکات ضروری و مهم می باشد که عدم توجه به آنها نصب یا کارکرد نرم افزار را دچار مشکل می کند.

5- اگر در زمان نصب نرم افزار ها به مشکل برخورد می کنید حتما راهنمای نصب و راهنمای تصویری را با دقت بیشتری مطالعه کنید.بر اساس گزارش واحد پشتیبانی بیشتر مشکل کاربران در اثر بی دقتی و نخواندن کامل راهنمای نصب متنی و تصویری ایجاد می شود.

6- دقت داشته باشید که برخی از نرم افزار دارای شرایطی هستند که اگر به صورت صحیح نصب یا کرک نشوند دیگر امکان استفاده از آنها وجود نخواهد داشت مگر آنکه ویندوز را مجدد نصب کنید و بعد از آن، نرم افزار را نصب کنید.

7- با مراجعه به سایت دریاسافت و انتخاب بخش سوالات متداول می توانید بیشترین سوالات و ابهاماتی که کاربران داشته اند را مشاهده فرمائید چرا که ممکن است جواب سوال خود شما نیز در این بخش موجود باشد.این بخش همواره شامل مهمترین نکات در زمان نصب نرم افزار ها می باشد ومطالعه آن بسیار مفید خواهد بود.

8- بخش پشتیبانی دریاسافت همواره آماده رفع مشکلات شما کاربران محترم در زمینه نصب نرم افزار ها می باشد.ایمیل های ارسالی به بخش پشتیبانی حداکثر ظرف مدت 24 ساعت اداری از طرف کارشناسان پاسخ داده خواهد شد.